Каталог товарів

Продукція інтернет-магазину Pro100Kabel

Кабельно-провідникова продукція призначена для передачі електричної енергії та сигналів на певні відстані. Вона застосовується для створення мереж електропостачання та ліній зв'язку в промисловості, на виробництві, в будівництві і інших галузях.
Одним з наших постачальників є завод «Одескабель» - найбільший виробник кабельно-провідникової продукції в Україні, завод пропонує найширшу номенклатуру кабелів і проводів різного перерізу, виду і призначення: волоконно-оптичні кабелі, lan-кабелі, радіочастотні кабелі, кабелі зв'язку, силові кабелі , проводи й шнури.
Кабельна продукція, що випускається підприємством «Одескабель», з успіхом використовується в таких сферах промисловості:

в телекомунікаціях: для створення зв'язку між населеними пунктами, між будівлями і всередині них, в структурованих кабельних системах, в телебаченні і для проводового мовлення;

в будівництві: для створення силових і освітлювальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації, для організації систем «розумний дім»;

в машинобудуванні: в побутовому і промисловому електрообладнанні, для виготовлення кабельно-провідникової продукції мідного класу;

в гірничодобувних галузях: для проведення вибухових робіт, систем зв'язку в шахтах.

Також на сайті можна придбати кабельно-провідникову продукцію інших українських виробників.

Вся продукція, що реалізується Pro100Kabel за самими конкурентними цінами, виготовлена ​​відповідно до державних стандартів і ТУ України, розробленими спеціально для конкретного виду електрокабельної продукції. Підприємство гарантує, що всю кабельно-провідникову продукцію можна експлуатувати за призначенням і що вона ефективно прослужить весь термін, зазначений в супутньої документації.

Покупці з усіх міст України (Києва, Харкова, Чернігова та інших) можуть ознайомитися з повним асортиментом кабельної продукції та оформити замовлення на її придбання на сторінках інтернет-магазину pro100kabel.com.ua У віртуальному каталозі Ви знайдете вичерпну технічну інформацію щодо всієї кабельно-провідникової продукції, в тому числі і силових, радіочастотних та контрольних кабелів, самоутримних і сполучних проводів, LAN-кабелів.

Співробітники магазину, після аналізу всіх умов і потреб замовника, порекомендують оптимальний тип кабелю або проводу з потрібним перетином, які краще застосувати на конкретному об'єкті. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте компетентну консультацію з усіх питань організаційного та технічного характеру.

  

Компетентно І ПРОФЕСІЙНО

Статті

Всі статті