Забули пароль?

* - поля, обов'язкові для заповнення


Каталог товарів

Електрообладнання

Компетентно І ПРОФЕСІЙНО

Статті

Всі статті

Електрообладнання - це електротехнічні прилади та пристрої, які служать для розподілу електричного струму в промислових і побутових мережах.

Крім того, сучасне електрообладнання здійснює управління струмом і контроль кабельних мереж, а також електрозахисні функції.

Виробництво і продаж електроустаткування - один з основних напрямків діяльності інтернет-магазину Pro100kabel. Завдяки наявності власних виробничих потужностей, компанія здатна виробляти високоякісне сучасне електрообладнання в будь-яких необхідних обсягах. Асортимент, представлений в цьому розділі, покриває основні потреби будь-якого промислового підприємства, житлового комплексу або комунального господарства.

Наш інтернет-магазин електрообладнання пропонує також кабельно-дротову продукцію, лампи і світильники, низьковольтне обладнання, аксесуари і комплектуючі для монтажу - ці позиції представлені у відповідних розділах головного меню сайту.

У спеціальних розділах також зібрані акційні пропозиції, новинки, найбільш популярні товари та продукція, якою планується розширити асортимент найближчим часом ( "Скоро в продажу"). Інтерфейс інтернет-магазину також володіє всілякими фільтрами для підбору продукції за необхідними параметрами - завдяки цим зручним особливостям ви можете легко підібрати і купити електрообладнання, включаючи всі необхідні позиції, в одному місці.

Ми також завжди готові допомогти з підбором позицій по телефону, на ваш дзвінок чекають кваліфіковані консультанти, які за Вашим запитом нададуть будь-яку інформацію про продукцію, в тому числі прайс на електрообладнання. Вони допоможуть оформити ваше замовлення, організовують його комплектацію, упаковку і відправку в будь-яку точку України за допомогою служб доставки.

Телефонуйте не відкладаючи!