Забули пароль?

* - поля, обов'язкові для заповнення


Каталог товарів

Низьковольтне обладнання

Компетентно І ПРОФЕСІЙНО

Статті

Всі статті

Низьковольтна апаратура - це електричні прилади, які призначені для виконання різних функцій в певному діапазоні напруги. Низьковольтне обладнання застосовується в мережах з напругою до 1000 Вольт.

До цієї групи належать такі пакетні і автоматичні вимикачі, а також ряд інших автоматичних пристроїв, як, наприклад, диференціальні автомати та пристрої захисного відключення.

Сфера застосування низьковольтного обладнання

Низьковольтне обладнання використовується в мережах напругою до 1000 Вольт. А це практично всі побутові мережі, які з'єднують будинку, використовуються на більшості адміністративних, комерційних об'єктах, в закладах громадського користування. За допомогою низьковольтного обладнання забезпечується нормальне функціонування будь-якої електричної мережі вказаним рівнем напруги.

Яке обладнання входить в цю групу?

  • Прилади вимірювання і контролю;
  • пускові пристрої;
  • пристрої відключення (УЗО-автомати, наприклад);
  • перетворювачі напруги;
  • запобіжники;
  • керуючі пристрої (щитки, распредшкафи і т.д.).

Ці пристрої використовуються практично повсюдно, оскільки необхідні для безпечної експлуатації найбільш поширених побутових мереж. Низьковольтне обладнання в інтернет- магазині Pro100kabel

Інтернет-магазин Pro100kabel пропонує широкий вибір низьковольтного обладнання: автоматичні вимикачі, диференційні автомати і пристрої захисного відключення різного класу від вітчизняних і зарубіжних виробників.

Щоб купити низьковольтне устаткування, найкращим чином підходить для вирішення ваших завдань, рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, які нададуть детальну інформацію про представлених апаратах, їх технічні характеристики і практичному застосуванні. Ви можете зв'язатися з нами усіма зручними способами: контактні дані представлені у верхній частині сторінки