Забули пароль?

* - поля, обов'язкові для заповнення


Каталог товарів

ABB

ABB, тобто Asea Brown Boveri Ltd. - це міжнародна група, що спеціалізується в області електротехніки, енергетичного машинобудування та інформаційних технологій.

Підставою ABB вважається 1988 рік, коли відбулося злиття шведської компанії ASEA і швейцарської Brown, Boveri & Cie.

Виробничі потужності розташовуються в Бразилії, Німеччини, Індії, Італії, Китаю, Португалії, Росії, США, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Естонії та ряді інших країн.

Група ABB - провідний світовий розробник і виробник мережевого енергообладнання, електрообладнання, засобів промислової автоматизації, робототехніки та електроприводів.

ABB працює з замовниками з різних галузей, серед яких електроенергетика, промислові підприємства, транспорт та інфраструктура.

У Про100кабель можна замовити товари оптом і в роздріб. Доставка здійснюється по всій Україні.

Майже півстоліття ABB працює над масовим впровадженням цифрової революції в промисловості.

Понад сімдесят мільйонів підключених пристроїв і стільки ж систем управління успішно експлуатуються в усіх галузях життєдіяльності людини. Накопичений досвід і бездоганна репутація виробника дозволяють групі АВВ успішно працювати в більш ніж сотні країн світу, а загальний штат ABB налічує понад 147 тис. Чоловік.

ABB працює в різних галузях промисловості, проте ключовими напрямками діяльності компанії є енергетичне машинобудування і технології автоматизації. Компанія ABB також здійснює виробництво індустріальної робототехніки. Структура бізнесу компанії включає наступні підрозділи:

На сайті Про100кабель можна знайти каталог продукції «АББ» і вибрати відповідне.

Електропривод і робототехніка

Підрозділ виробляє електродвигуни, генератори, приводи, механічні трансмісії, робототехніку, тягові перетворювачі, і перетворювачі для вітрогенераторів.

АББ є одним з лідерів світового виробництва електродвигунів і приводів для різних галузей промисловості.

промислова автоматизація

Підрозділ спеціалізується на автоматизації виробництв, що дозволяє оптимізувати управління виробничими процесами, збільшити енергозбереження та продуктивність. Підрозділ виробляє різні системи управління, контрольно-вимірювальне та аналітичне обладнання, обладнання для промисловості - системи для судів, шахтно-підйомні машини, турбокомпресори.

Електрообладнання

Продукція підрозділу охоплює весь ланцюжок електропостачання - від підстанцій до споживачів, забезпечуючи безпечне і надійне електропостачання. Продукти та рішення від побутового до промислового призначення: системи зарядки електромобілів, сонячні інвертори, модульні підстанції, розподілена автоматизація, системи захисту, електроустановочні вироби, оболонки ПКУ, кабелі, вимірювальні і сенсорні пристрої, пускорегулююча апаратура.

Електричні сіті

Підрозділ пропонує обладнання і системи для захисту і автоматизації енергооб'єктів, сервісне обслуговування всіх процесів - генерації, передачі і розподілу електроенергії.

Пропонує трансформатори, високовольтне обладнання, системи передачі електроенергії, і рішення по інтеграції та автоматизації електромереж.

У 2018 році Електричні Мережі були продані в компанію Hitachi.

У PRO100KABEL можна замовити якісні товари фірми «АББ».