Забули пароль?

* - поля, обов'язкові для заповнення


Каталог товарів

Wolta

Бренд Wolta вперше заявив про себе в 1992 році в Німеччині.

На сьогоднішній день виробник є одним з лідерів ринку сучасних світлових рішень, які дозволяють економно і дбайливо витрачати природні ресурси.

Основні напрямки:

  • енергозберігаючі лампи,
  • світлодіодні лампи, панелі і прожектори,
  • промислові світильники (призначені для об'єктів житлово-комунального господарства),
  • садові світильники на сонячних батареях,
  • інтер'єрні рішення під загальним брендом Lumin`Arte,
  • точкові світильники, люстри і підвіси.

У Про100кабель можна замовити товари оптом і в роздріб. Доставка здійснюється по всій Україні.

Світлові рішення Wolta - це прозорі і комфортні ціни, висока енергоефективність і дбайливе використання природних ресурсів. Продукція компанії виробляється з висококласних комплектуючих і матеріалів, про що свідчать розширені гарантійні терміни, які за деякими видами товарів досягають 36 місяців. В основі репутації бренду Wolta - німецька надійність і європейська якість, підтверджені результатами численних тестів, сертифікатами відповідності EC, EAC і RoHS.

Продукція торгової марки Wolta широко відома завдяки своїй надійності, неперевершеній якості та високої енергоефективності.

Світлотехнічні товари Wolta зроблені з високоякісних комплектуючих і матеріалів, які відповідають заявленим характеристикам, яке підтверджують численні тести і сертифікати відповідності.

На сайті Про100кабель можна знайти каталог продукції «WOLTA» і вибрати відповідне.

У структурі компанії діє власний відділ контролю якості і розробок, в якому працюють кваліфіковані інженери, які мають досвід роботи в міжнародних проектах. Продукція виробляється тільки на фабриках, які пройшли міжнародну сертифікацію ISO, TUV.

Вся продукція при відвантаженні з виробництва проходить тестування в акредитованих TUF лабораторіях, а також в незалежних лабораторіях.

Компанія Wolta є учасником проекту «Відповідність в світлотехніці».

У PRO100KABEL можна замовити якісні товари фірми «WOLTA».