Забули пароль?

* - поля, обов'язкові для заповнення


Каталог товарів

Лампи

Компетентно І ПРОФЕСІЙНО

Статті

Всі статті

Як купити лампу в Україні і змінити життя?

"Немає нічого простіше вибору і покупки лампочки для освітлювального приладу", - думаєте ви. Виявляється, при ретельному підході, лампочка-не простий предмет. Дослідження вчених довели: правильне освітлення в приміщенні може вплинути на настрій і навіть фізичний стан людини! Хтось відчуває себе комфортно при дуже яскравому світлі, кому-то по душі легка напівтемрява. При виборі і замовленні потрібно орієнтуватися на свої бажання. Саме характеристики лампочки впливають на якість випромінюваного світла.

Які бувають лампи і як вибирати?

Якщо потрібно купити лампочки оптом чи вроздріб, потрібно знати які різновиди приладу існують.

- Енергозберігаючі.

Володіє в рази більшою світловіддачею, ніж інші лампи. Це дозволяє істотно економити споживану електроенергію. Найпопулярніші різновиди: лампи на світлодіодах і люмінесцентні. Недешева, але довговічна і економічна. На такий тип лампочок часто пропонують гарантію на кілька років.

- Люмінесцентні.

Заряд електрики в парах ртуті утворює ультрафіолетове випромінювання, воно трансформується у світ, який видно оку. Ці лампи дорожче простих ламп розжарювання, але термін їх служби приблизно 10000 годин (в 10 разів більше лампи розжарювання). Підходять для створення дизайнерських композицій зі світла. Гарні для простору, де світло горить довго.

- Лампи розжарювання.

Найпростіша і відома лампочка є в кожному будинку. Світло виробляє спіраль (частіше з вольфраму), яку нагріває електроенергія. Перша запатентована лампа (1874 рік) була грушоподібної форми, сучасні лампи придбали безліч різних форм. Мінімальна вартість гарантує роботу в 1000 годин.

- Бактерицидні.

Ртутна лампа обрамлена увіолеві склом, яке дозволяє пропускати ультрафіолетові промені. Завдяки їм відбувається дезінфекція приміщення, де встановлена ​​лампа. Часто використовують в медицині.

- Металогалогенові.

За світло відповідає плазма дугового електро розряду з високим тиском, присутні також галогеніди металів (звідси назва). Ці хімічні сполуки надають лампі специфічний колір освітлення. Устаткування для зйомок, сценічне, зовнішнє освітлення-все це про металогалогенні лампи.

- Натрієві.

Світиться тіло тут-пари натрію з газовим розрядом всередині. Особливістю є яскраво-жовте світло. Через це застосовується в архітектурі і вуличному і декоративному освітленні.

- Світлодіодні.

При проходженні електричного струму діод генерує оптичне випромінювання, що і дає видиме світло. Перевага в мініатюрному розмірі і можливості випромінювання світла великого спектра кольорів. Можуть застосовуватися в рекламі, зовнішнє освітлення.

Тепер ви з легкістю виберете лампочки, які підходять вашому дому, офісу або підприємству. Консультанти інтернет-магазину pro100kabel допоможуть вам оформити замовлення, нададуть повну інформацію про продукцію, розкажуть про ціни на лампочки і оформлять доставку до будь-якого потрібного місця. Наша продукція відповідає ГОСТ і якісним нормам. Також на виробництві можна замовити будь-кабель для ваших освітлювальних приладів і не тільки.