Забули пароль?

* - поля, обов'язкові для заповнення


Каталог товарів

VIKO

Компанія VIKO, яка займає 60.000 м2 закритих площ в Бейоглу (Стамбул), вважається найбільшим виробництвом Туреччини.

Гамма продукції, яку виробляє VIKO включає електричні вимикачі і розетки, трійники, запобіжники, аксесуари, автоматичні вимикачі з повітряним зазором, «розумні» лічильники та автоматичні системи для будівель. Будучи лідером на ринку Туреччини компанія VIKO експортує 45% своєї продукції в 70 країн світу і успішно представляє нашу країну на світових ринках.

У Про100кабель можна замовити товари оптом і в роздріб. Доставка здійснюється по всій Україні.

В рамках тенденції переходу від механіки до електроніки, яка зберігається в усьому світі, компанія VIKO постійно розширює гаму своєї продукції, створюючи нову електронну продукцію і системи, таким чином пропонуючи своїм клієнтам більше ніж вони очікують.

Для того, щоб мати можливість пропонувати ринку велику кількість нової продукції, VIKO постійно робить інвестиції в інноваційні технології, дизайн і просування марки.

Компанія VIKO, яка пропонує виключно якісну продукцію, приділяє велику увагу обслуговуванню клієнтів і розробляє проекти, які дозволяють бути лідером в своєму секторі.

Компанія отримала багато нагород за якість, як на місцевому та міжнародному рівнях, включаючи Національну нагороду за якість 2005 TÜSIAD KalDer.

На сайті Про100кабель можна знайти каталог продукції «VIKO» і вибрати відповідне.

Компанія VIKO, яка займає триста двадцять дев'яту позицію в списку "500 найбільших виробництв Туреччини", має сертифікати ISO 9001 - Система менеджменту якості, ISO 14001 - система екологічного менеджменту, OHSAS 18001 - Система менеджменту професійної безпеки та здоров'я.

Компанія VIKO першої в своєму секторі приєдналася до програми підтримки торгових марок Turquality.

Компанія надає великого значення роботі з суспільством, тому бере активну участь в таких процесах, як навчання, охорону здоров'я, охорона навколишнього середовища, спортивні та культурні заходи і з моменту заснування до сьогоднішнього дня взяла участь у багатьох проектах CSR (Корпоративна соціальна відповідальність).

Компанія VIKO, яка в процесі досягнення своїх цілей орієнтується на політику розуміння потреб клієнта, поєднує в своїй роботі технологічну міць, динамічний розвиток своїх співробітників і постійний розвиток компанії, дозволяє розробляти, впроваджувати і пропонувати рішення, які в значній мірі полегшують життя людини.

У PRO100KABEL можна замовити якісні товари фірми «VIKO».